PSK-10E-5-DIN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bel Power Solutions
Raktáron: 2
Adatlap
Új termék
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 5V 2A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PSK-10E-5-DIN
DigiKey raktári szám
179-PSK-10E-5-DIN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSK-10E-5-DIN
Leírás
AC-DC, 10 W, 5 VDC, SINGLE OUTPU
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. kimeneti áram
2A
Teljesítmény (Watt)
10W
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
79%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 305VAC
Méretek
2.99" H. x 1.24" Sz. x 1.23" M. (76.0mm x 31.5mm x 31.4mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
100V
Tanúsítvány
CE, cURus, UKCA
Bemeneti DC feszültség (max.)
430V
Szabvány azonosító
60335-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
5V