WLB32C570MQ
DigiKey raktári szám
2170-WLB32C570MQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLB32C570MQ
Leírás
WORK LIGHT STRIP 570MM
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 22,44" (570,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
EDA / CAD modellek
WLB32C570MQ modellek
Kategória
Tulajdonságok
Mozgásérzékelés
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Fényáram
1500lm
Hossz
22,44" (570,0mm)
Profil (sz x m)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC