WLB32C285MQ
DigiKey raktári szám
2170-WLB32C285MQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLB32C285MQ
Leírás
WORK LIGHT STRIP 285MM
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 11,22" (285,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLB32C285MQ modellek
Kategória
Tulajdonságok
Mozgásérzékelés
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Fényáram
750lm
Hossz
11,22" (285,0mm)
Profil (sz x m)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC