SRF2I019-100
DigiKey raktári szám
627-1070-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF2I019-100
Leírás
RF ANT 868MHZ/915MHZ FLAT PATCH
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
868MHz, 915MHz ISM Lapos tapasz RF antenna 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz 1,9dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Sávok száma
2
Gyártó
Antenova
VSWR
1,7
Sorozat
Reflexiós veszteség
-11dB
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
1,9dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
általános ISM
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
868MHz, 915MHz
Max. magasság
0,006" (0,15mm)
Frekvenciatartomány
863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz