LTC6652BHMS8-3.3#PBF
DigiKey raktári szám
LTC6652BHMS8-3.3#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC6652BHMS8-3.3#PBF
Leírás
IC VREF SERIES 0.1% 8MSOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,1% 8-MSOP
EDA / CAD modellek
LTC6652BHMS8-3.3#PBF modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
10ppm/°C
Gyártó
Analog Devices Inc.
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
2,2ppmp-p
Csomagolás
Csőtár
Bemeneti feszültség
3,6V ~ 13,2V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
560µA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti áram
5 mA
Gyártói tokozás
8-MSOP
Tűrés
±0,1%