LT3060EDC-15#TRMPBF
DigiKey raktári szám
LT3060EDC-15#TRMPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LT3060EDC-15#TRMPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
LT3060EDC-15#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3060EDC-15#TRMPBF
Leírás
IC REG LINEAR 15V 100MA 8-DFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA 8-DFN (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LT3060EDC-15#TRMPBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
80 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
4 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
45V
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
15V
Gyártói tokozás
8-DFN (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,51V / 100mA