LT3015MPQ-15#PBF
DigiKey raktári szám
LT3015MPQ-15#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3015MPQ-15#PBF
Leírás
IC REG LINEAR -15V 1.5A DDPAK-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Negatív rögzített 1 Kimenet 1,5A DDPAK-5
EDA / CAD modellek
LT3015MPQ-15#PBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
2.4 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
70 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
50dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
-30V
Tokozás
TO-263-6, D2PAK (5 kivezetés + fül), TO-263BA
Kimeneti feszültség (min.)
-15V
Gyártói tokozás
DDPAK-5
Dropout feszültség (max.)
0,68V / 1,5A