ADP7156ARDZ-1.2-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP7156ARDZ-1.2-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP7156ARDZ-1.2-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP7156ARDZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7156ARDZ-1.2-R7
Leírás
IC REG LIN 1.2V 1.2A 8-SOIC-EP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,2A 8-SOIC-EP
EDA / CAD modellek
ADP7156ARDZ-1.2-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
8 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
12 mA
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
8-SOIC-EP
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V