LT1965IDD-3.3#TRPBF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Analog Devices Inc.
Raktáron: 553
Adatlap
Analog Devices Inc.
Raktáron: 3 072
Adatlap
Raktáron: 9 090
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,1A 8-DFN (3x3)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT1965IDD-3.3#TRPBF
DigiKey raktári szám
LT1965IDD-3.3#TRPBF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1965IDD-3.3#TRPBF
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1.1A 8-DFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
LT1965IDD-3.3#TRPBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1.1 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
40 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-DFN (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,49V / 1,1A