LT1965IDD-3.3#PBF
DigiKey raktári szám
505-LT1965IDD-3.3#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1965IDD-3.3#PBF
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1.1A 8-DFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,1A 8-DFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LT1965IDD-3.3#PBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1.1 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
40 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
75dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-DFN (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,49V / 1,1A