LT1585CM-3.3#TRPBF
DigiKey raktári szám
LT1585CM-3.3#TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LT1585CM-3.3#TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
LT1585CM-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1585CM-3.3#TRPBF
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 4.6A DDPAK-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 4,6A DDPAK-3
EDA / CAD modellek
LT1585CM-3.3#TRPBF modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,4V / 4,6A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimeneti polaritás
Tokozás
TO-263-4, D2PAK (3 kivezetés + fül), TO-263AA
Szabályozók száma
1
Gyártói tokozás
DDPAK-3
Bemeneti feszültség (max.)
7V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V