LT1019ACS8-2.5#PBF
DigiKey raktári szám
505-LT1019ACS8-2.5#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1019ACS8-2.5#PBF
Leírás
IC VREF PRECISION 2.5V 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat, Sönt Referenciafeszültség IC ±0,05% 8-SO
EDA / CAD modellek
LT1019ACS8-2.5#PBF modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
2,5ppm p-p
Gyártó
Analog Devices Inc.
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
2,5ppmrms
Csomagolás
Csőtár
Bemeneti feszültség
4V ~ 40V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
1,3mA
Referencia típusa
Sorozat, Sönt
Katódáram
800 µA
Kimenet típusa
rögzített
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Kimeneti áram
10 mA
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Tűrés
±0,05%
Gyártói tokozás
8-SO
Hőmérsékleti koefficiens
5ppm/°C