ADP7156CP-3.3EVALZ
DigiKey raktári szám
ADP7156CP-3.3EVALZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7156CP-3.3EVALZ
Leírás
EVAL BOARD FOR ADP7156
Részletes leírás
ADP7156 1 - egyszeres Csatorna / IC Pozitív, fix Fejlesztőlap lineáris feszültségszabályozókhoz
Kategória
Kimeneti áram
1,2A
Gyártó
Analog Devices Inc.
Bemeneti feszültség
2,3V ~ 5,5V
Csomagolás
Doboz
Szabályozó típusa
Pozitív, fix
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Csatorna / IC
1 - egyszeres
Felhasznált IC vagy alkatrész
ADP7156
Kimeneti feszültség
3,3V