ADP7156ACPZ-1.2-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP7156ACPZ-1.2-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP7156ACPZ-1.2-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP7156ACPZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7156ACPZ-1.2-R7
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 1.2A 10LFCSP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,2A 10-LFCSP-WD (3x3)
EDA / CAD modellek
ADP7156ACPZ-1.2-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
8 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
12 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 60dB (1kHz ~ 1MHz)
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
10-VFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V