ADP3335ACPZ-2.5-R7
DigiKey raktári szám
ADP3335ACPZ-2.5-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP3335ACPZ-2.5-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP3335ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP3335ACPZ-2.5-R7
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8-LFCSP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-LFCSP (3x3)
EDA / CAD modellek
ADP3335ACPZ-2.5-R7 modellek
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
110 µA
Sorozat
Max. üzemi áram
10 mA
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
kikapcsolható
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Gyártói tokozás
8-LFCSP (3x3)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,37V / 500mA