ADP1707ARDZ-1.2-R7
DigiKey raktári szám
ADP1707ARDZ-1.2-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP1707ARDZ-1.2-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP1707ARDZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1707ARDZ-1.2-R7
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 1A 8-SOIC-EP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A 8-SOIC-EP
EDA / CAD modellek
ADP1707ARDZ-1.2-R7 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
390 µA
Max. üzemi áram
1.55 mA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, nyomon követés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Gyártói tokozás
8-SOIC-EP
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 1A