ADP3309ARTZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
ADP3309ARTZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP3309ARTZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP3309ARTZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP3309ARTZ-3.3-R7
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
ADP3309ARTZ-3.3-R7 modellek
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
300 µA
Sorozat
Max. üzemi áram
2 mA
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
Hibajelző, kikapcsolható
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C (TA)
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 100mA