ADP150AUJZ-2.5-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP150AUJZ-2.5-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP150AUJZ-2.5-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP150AUJZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP150AUJZ-2.5-R7
Leírás
IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
ADP150AUJZ-2.5-R7 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
22 µA
Max. üzemi áram
320 µA
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,16V / 150mA