ADM7171ACPZ-2.5-R7
DigiKey raktári szám
505-ADM7171ACPZ-2.5-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADM7171ACPZ-2.5-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADM7171ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADM7171ACPZ-2.5-R7
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 1A 8-LFCSP-WD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A 8-LFCSP-WD (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADM7171ACPZ-2.5-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
2 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
6.3 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Gyártói tokozás
8-LFCSP-WD (3x3)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V