ADM7171ACPZ-1.8-R7
DigiKey raktári szám
505-ADM7171ACPZ-1.8-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADM7171ACPZ-1.8-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADM7171ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADM7171ACPZ-1.8-R7
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 1A 8-LFCSP-WD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA / CAD modellek
ADM7171ACPZ-1.8-R7 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
2 mA
Max. üzemi áram
6.3 mA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
8-LFCSP-WD (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,135V / 1A