ADM7160ACPZN2.5-R2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ADM7160ACPZN2.5-R2 |
Leírás | IC REG LIN 2.5V 200MA 6-LFCSP-UD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 6-LFCSP-UD (2x2) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ADM7160ACPZN2.5-R2 modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 20 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 350 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TA) |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Tokozás 6-UDFN szabadon lévő kontaktus, CSP |
Kimeneti feszültség (min.) 2,5V | Gyártói tokozás 6-LFCSP-UD (2x2) |
Dropout feszültség (max.) 0,23V / 200mA | Alap típusszám |