ADM7160ACPZN2.5-R7
DigiKey raktári szám
505-ADM7160ACPZN2.5-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADM7160ACPZN2.5-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADM7160ACPZN2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADM7160ACPZN2.5-R7
Leírás
IC REG LIN 2.5V 200MA 6-LFCSP-UD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
EDA / CAD modellek
ADM7160ACPZN2.5-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
20 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz)
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
6-UDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
6-LFCSP-UD (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,23V / 200mA