ADG1206YCPZ-REEL7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Analog Devices Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
1 áramkörös kapcsoló IC 16:01 200ohm 32-LFCSP-WQ (5x5)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ADG1206YCPZ-REEL7
DigiKey raktári szám
505-ADG1206YCPZ-REEL7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADG1206YCPZ-REEL7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADG1206YCPZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADG1206YCPZ-REEL7
Leírás
IC MUX 16:1 200OHM 32LFCSP
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ADG1206YCPZ-REEL7 modellek
Kategória
-3dB sávszélesség
280MHz
Gyártó
Analog Devices Inc.
Töltéslöket
0,5pC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Csatorna kapacitás (CS(off), CD(off))
2pF, 12pF
Alkatrész státusza
Aktív
Max. szivárgási áram (IS(off))
200pA
Multiplexer / demultiplexer áramkör
16:01
Áthallás
-85dB / 1MHz
Áramkörök száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
200ohm
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatornák közötti eltérés (ΔRon)
3,5ohm
Tokozás
32-WFQFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Tápfeszültség (U+)
5V ~ 16,5V
Gyártói tokozás
32-LFCSP-WQ (5x5)
Tápfeszültség (U±)
±5V ~ 16,5V