ADF4002BRUZ-RL7
DigiKey raktári szám
ADF4002BRUZ-RL7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADF4002BRUZ-RL7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADF4002BRUZ-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADF4002BRUZ-RL7
Leírás
IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOP
Részletes leírás
órajel-/frekvenciaszintetizátor (RF), Fázisérzékelő IC 400MHz 1 16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
EDA / CAD modellek
ADF4002BRUZ-RL7 modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. frekvencia
400MHz
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,3V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
PLL
Igen megkerülővel
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenet
CMOS, TTL
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)