ADF4002BCPZ-RL
DigiKey raktári szám
505-ADF4002BCPZ-RLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADF4002BCPZ-RLCT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADF4002BCPZ-RLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADF4002BCPZ-RL
Leírás
IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
órajel-/frekvenciaszintetizátor (RF), Fázisérzékelő IC 400MHz 1 20-WFQFN, szabadon lévő kontaktus, CSP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADF4002BCPZ-RL modellek
Kategória
Bemenetek/kimenetek
2:01
Gyártó
Analog Devices Inc.
Differenciális bemenet/kimenet
Igen/Nem
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. frekvencia
400MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Osztó / szorzó
Igen/Nem
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,3V
Típus
órajel-/frekvenciaszintetizátor (RF), Fázisérzékelő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C