ADA4610-1ARJZ-R2
DigiKey raktári szám
ADA4610-1ARJZ-R2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADA4610-1ARJZ-R2CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADA4610-1ARJZ-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADA4610-1ARJZ-R2
Leírás
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
J-FET erősítő 1 Áramkör rail-to-rail SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADA4610-1ARJZ-R2 modellek
Kategória
Bemeneti offset feszültség
400 µV
Gyrt.
Üzemi áram
1,6mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram / csatorna
79 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Min. tápfeszültség
9 V
Erősítő típusa
Max. tápfeszültség
30 V
Áramkörök száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
rail-to-rail
Rögzítés módja
Felületszerelt
Jelváltozási sebesség
61V/µs
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Erősítés-sávszélesség szorzat
16.3 MHz
Gyártói tokozás
SOT-23-5
-3dB sávszélesség
9.5 MHz