AD5263BRUZ50-REEL7
DigiKey raktári szám
AD5263BRUZ50-REEL7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AD5263BRUZ50-REEL7CT-ND - Vágott szalag (CT)
AD5263BRUZ50-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5263BRUZ50-REEL7
Leírás
IC DIG POT 50K 24-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 50k Ohm 4 Áramkör 256 Leágazások I2C, SPI Interfész 24-TSSOP
EDA / CAD modellek
AD5263BRUZ50-REEL7 modellek
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Tápfeszültség
4,5V ~ 16,5V, ±4,5V ~ 7,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Cascade Pin, választható cím
Tűrés
±30%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
30ppm/°C
Gyártói tokozás
24-TSSOP
Áramkörök száma
4
Tokozás
24-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Leágazások száma
256
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C