AD5263BRUZ50
DigiKey raktári szám
505-AD5263BRUZ50-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5263BRUZ50
Leírás
IC DIG POT 50K 24-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 50k Ohm 4 Áramkör 256 Leágazások I2C, SPI Interfész 24-TSSOP
EDA / CAD modellek
AD5263BRUZ50 modellek
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Tápfeszültség
4,5V ~ 16,5V, ±4,5V ~ 7,5V
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
Cascade Pin, választható cím
Tűrés
±30%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
30ppm/°C
Gyártói tokozás
24-TSSOP
Áramkörök száma
4
Tokozás
24-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Leágazások száma
256
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C