MAXM17537ALY#
DigiKey raktári szám
505-MAXM17537ALY#-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAXM17537ALY#
Leírás
DC DC CONVERTER 8-24V
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 8 ~ 24V 3A 4,5V - 60V Bemenet
EDA / CAD modellek
MAXM17537ALY# modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
3A
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Felületszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
29-BLGA modul
Kimenetek száma
1
Méretek
0,35" H. x 0,59" Sz. x 0,17" M. (9,0mm x 15,0mm x 4,4mm)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Gyártói tokozás
29-SIP LGA (9x15)
Bemeneti feszültség (max.)
60V