MAXM17536ALY#T
DigiKey raktári szám
505-MAXM17536ALY#TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAXM17536ALY#T
Leírás
DC DC CONVERTER 0.9-12V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 0,9 ~ 12V 4A 4,5V - 60V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAXM17536ALY#T modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
4A
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
29-BLGA modul
Kimenetek száma
1
Méretek
0,35" H. x 0,59" Sz. x 0,17" M. (9,0mm x 15,0mm x 4,4mm)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Gyártói tokozás
29-SIP LGA (9x15)
Bemeneti feszültség (max.)
60V