MAX6034BEXR25+T
DigiKey raktári szám
MAX6034BEXR25+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MAX6034BEXR25+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
MAX6034BEXR25+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6034BEXR25+T
Leírás
IC VREF SERIES 0.4% SC70-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,4% SC-70-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX6034BEXR25+T modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
55µVp-p
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
64µVrms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemeneti feszültség
2,7V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
115µA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Tokozás
SC-70, SOT-323
Kimeneti áram
1 mA
Gyártói tokozás
SC-70-3
Tűrés
±0,4%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
75ppm/°C