LY T676-R1T1-26-0-20-R18-Z
DigiKey raktári szám
475-LYT676-R1T1-26-0-20-R18-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LYT676-R1T1-26-0-20-R18-ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LYT676-R1T1-26-0-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LY T676-R1T1-26-0-20-R18-Z
Leírás
LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga 588nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 2-PLCC
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Csúcs hullámhossz
588nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
2-PLCC
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
3,20mm H. x 2,80mm Sz.
Lencse formája
Kerek lapos felső résszel
Max. magasság
2,10mm
Lencse mérete
2,40mm átmérő