LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z
DigiKey raktári szám
475-LST676-R1S1-1-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LST676-R1S1-1-ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LST676-R1S1-1-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z
Leírás
LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Részletes leírás
piros 633nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 2-PLCC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
645nm
Méretek
3,20mm H. x 2,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
2,10mm
Lencse mérete
2,40mm átmérő