LR G6SP.02-8D7E-46-G3R3-140-R18
DigiKey raktári szám
475-LRG6SP.02-8D7E-46-G3R3-140-R18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LRG6SP.02-8D7E-46-G3R3-140-R18CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LRG6SP.02-8D7E-46-G3R3-140-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
ADVANCE POWER TOPLED
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 625nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,2V 6-PLCC
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,2V
Gyrt.
Üzemi áram
140mA
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Csúcs hullámhossz
634nm
Konfiguráció
Független
Típusjelölés
autóipar
Lencse színe
Színtelen
Minősítés
AEC-Q102
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Tokozás
6-PLCC
Fényerősség
Gyártói tokozás
Lencse formája
Kerek lapos felső résszel
Méretek
3,30mm H. x 3,00mm Sz.
Lencse mérete
2,40mm átmérő
Max. magasság
2,10mm