LCY H9PP-7J6K-5F5G-1-350-R18-Z
DigiKey raktári szám
475-LCYH9PP-7J6K-5F5G-1-350-R18-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LCYH9PP-7J6K-5F5G-1-350-R18-ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LCYH9PP-7J6K-5F5G-1-350-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LCY H9PP-7J6K-5F5G-1-350-R18-Z
Leírás
LED OSLON BLK FLAT YELLOW SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Színes LED fényforrás OSLON® Black Flat sárga 1515 (3838 metrikus)
Kategória
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
73lm (tipikus)
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
25°C
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
1515 (3838 metrikus)
Szín
Gyártói tokozás
SMD
Üzemi áram
350mA
Méretek
0,148" H. x 0,148" Sz. (3,75mm x 3,75mm)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,85V
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Lumen/Watt / üzemi áram
73lm/W
Tok termikus ellenállása
6°C/W
Max. áram
700mA