LCY CRBP.01-KZLY-5F5G-Y474-350-R18
DigiKey raktári szám
475-LCYCRBP.01-KZLY-5F5G-Y474-350-R18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LCYCRBP.01-KZLY-5F5G-Y474-350-R18CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LCYCRBP.01-KZLY-5F5G-Y474-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED OSLON SIGNAL YELLOW 1212
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Színes LED fényforrás OSLON® Signal sárga 1212 (3030 metrikus)
Kategória
Max. áram
1,2A
Gyrt.
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
124lm (97lm ~ 150lm)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
25°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
110°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szín
Tokozás
1212 (3030 metrikus)
Üzemi áram
350mA
Gyártói tokozás
1212
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,95V
Méretek
0,118" H. x 0,118" Sz. (3,00mm x 3,00mm)
Lumen/Watt / üzemi áram
120lm/W
Max. magasság (beültetve)
0,084" (2,14mm)