DDO36W4S343G00LF
DigiKey raktári szám
DDO36W4S343G00LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DDO36W4S343G00LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 36POS VERT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
36 (32 + 4 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Kategória
Perem kialakítása
NYÁK felőli oldal (4-40)
Gyrt.
Végződtetés
forraszanyag
Sorozat
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
3
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
sárgaréz
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
5 (DD, D) - 36W4
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C