DD36W4PA00LF
DigiKey raktári szám
DD36W4PA00LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DD36W4PA00LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 36POS SOLDER CUP
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
36 (32 + 4 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DD36W4PA00LF modellek
Kategória
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (menet nélkül)
Gyrt.
Végződtetés
Forrcsúcs
Sorozat
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
Arany-palládium
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
7,5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
3
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
sárgaréz
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
5 (DD, D) - 36W4
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C