D15P13A4GV00LF,D15P33E4GV00LF_View2
D15P13A4GV00LF
D15P13A4GV00LF
D15P13A4GV00LF
DigiKey raktári szám
609-1489-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D15P13A4GV00LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D15P13A4GV00LF modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Ón-nikkelbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,409" (10,40mm)
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C