98424-G52-40LF
DigiKey raktári szám
609-4940-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
98424-G52-40LF
Leírás
CONN HEADER SMD 40POS 2MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 40 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
98424-G52-40LF modellek
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,244" (6,20mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
kódoló horony
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Névleges feszültség
200V (AC/DC)