LTMM-120-02-L-D-SM
DigiKey raktári szám
LTMM-120-02-L-D-SM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTMM-120-02-L-D-SM
Leírás
CONN HEADER SMD 40POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 40 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTMM-120-02-L-D-SM modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Párosított érintkező hossza
0,120" (3,05mm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,190" (4,83mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sortávolság (párosított rész)
Tulajdonságok
kódoló horony
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C