98424-G52-14ALF
DigiKey raktári szám
609-2643-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-2643-1-ND - Vágott szalag (CT)
609-2643-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
98424-G52-14ALF
Leírás
CONN HEADER SMD 14POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 14 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
98424-G52-14ALF modellek
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,244" (6,20mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany, GXT™
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony, Pick and Place
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
krém
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
200V (AC/DC)