77313-419-12LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,100" (2,54mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
77313-419-12LF
DigiKey raktári szám
77313-419-12LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77313-419-12LF
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
77313-419-12LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,505" (12,83mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,119" (3,02mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,724" (18,40mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
78,7µin (2,00µm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként