Ehhez nincs kép: ZW-06-09-G-D-270-180
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ZW-06-09-G-D-270-180
DigiKey raktári szám
612-ZW-06-09-G-D-270-180-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZW-06-09-G-D-270-180
Leírás
CONN BRD STACK .100" 12POS
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 pozíciós távtartó csatlakozó foglalat 0,100" (2,54mm) arany Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ZW-06-09-G-D-270-180 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Párosított tűrész hossza
0,280" (7,112mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Tokok közötti távolság
0,270" (6,858mm)
Sorozat
Farok hossza
0,180" (4,572mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
Pozíciók száma
12
Párosított tűrész bevonata
arany
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Párosított tűrész bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorok száma
2
Szín
fekete
Sortávolság
0,100" (2,54mm)
Alap típusszám
Érintkező hossza (összesen)
0,730" (18,542mm)