20021321-00080T4LF
DigiKey raktári szám
609-3782-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021321-00080T4LF
Leírás
CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD SMD
Részletes leírás
80 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,050" (1,27mm) Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
20021321-00080T4LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
10,0µin (0,25µm)
Aktív
Szigetelés magassága
0,177" (4,50mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
aljzat
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Pozíciók száma
Felhasználás
univerzális, ipari, telekommunikáció
Szigetelés anyaga
műanyag
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
0,050" (1,27mm)