20021111-00080T4LF
DigiKey raktári szám
609-3727-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021111-00080T4LF
Leírás
CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 80 position 0,050" (1,27mm)
EDA / CAD modellek
20021111-00080T4LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,120" (3,05mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,091" (2,30mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,309" (7,86mm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,098" (2,50mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Rögzítés módja
Névleges feszültség
125VAC