20021121-00010T4LF
20021121-00010T4LF
DigiKey raktári szám
609-3729-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021121-00010T4LF
Leírás
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 10 position 0,050" (1,27mm)
EDA / CAD modellek
20021121-00010T4LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,120" (3,05mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
10,0µin (0,25µm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
mind
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Kialakítás
Névleges feszültség
125VAC