L77DA15SAJ4 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
NorComp Inc.
NorComp Inc.
Raktáron: 139
Ehhez nincs kép: L77DA15SAJ4
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L77DA15SAJ4
DigiKey raktári szám
L77DA15SAJ4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L77DA15SAJ4
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csomagolás
Tálca
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,319" (8,10mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
sárgaréz
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (menet nélkül)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C