174-E15-211R141 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
174-E15-211R141
DigiKey raktári szám
174-15FEA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
174-E15-211R141
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Sárga kromát bevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Elavult
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
tartóelemek
Pozíciók száma
Szín
fehér
Sorok száma
2
Érintkező kialakítása
Megmunkált
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Poliamid (PA6T), Nejlon 6T
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 100°C