L717SDA15P1ACH3FC309 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 800
Adatlap
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 1
Raktáron: 722
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L717SDA15P1ACH3FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P1ACH3FC309
DigiKey raktári szám
L717SDA15P1ACH3FC309-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717SDA15P1ACH3FC309
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
EDA / CAD modellek
L717SDA15P1ACH3FC309 modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csomagolás
Tálca
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
sárgaréz
Perem kialakítása
párosítási oldal, belső menetes biztosítócsavar (M3)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C